Printed from Chabad.nl

Chabad in Amsterdam/Amstelveen

Chabad in Amsterdam/Amstelveen

 Email

Chabad in Amsterdam/Amstelveen


Chabad vertegenwoordigers in Amsterdam/Amstelveen


Rabbijn Ing. en Mevr. I. Vorst

Tel: 020-6411402

Email: I.Vorst@Chabad.nl

Functie: Emeritus Rabbijn Joodse Gemeente Amstelveen en Hoofdshliach Chabad Nederland


Rabbijn en Mevr. Jitschak Huisman

Tel: 020-6460593

Email: J.Huisman@Chabad.nl

Functie: Hoofdrabbijn bij Justitie


Rabbijn en Mevr. Zwi Spiero

Tel: 06-52328065

Email: Z.Spiero@Chabad.nl

Functie: Lid Rabbinaat Joodse Gemeente Amsterdam


Rabbijn en Mevr. Menachem Evers

Tel: 06-43757202

Email: M.Evers@Chabad.nl

Functie: Docent aan het Cheider


Rabbijn en Mevr. Akiva Camisair

Tel: 06-10442770

Email: A.Camisair@Chabad.nl

Functie: Rabbijn en directeur Chabad voor Israeli's en Touristen in Amsterdam


Rabbijn en Mevr. Yanki Jacobs

Tel: 020-7751448

Email: Y.Jacobs@Chabad.nl

Functie: rabbijn & dir. Chabad on Campus NL en Chabad Amsterdam Zuidas


Rabbijn en Mevr. Daniel van Praag

Tel: 06-19693891

Email: D.v.Praag@Chabad.nl

Functie: Geestelijk verzorger bij het Sinai Centrum (Psychiatrie)


Chabad Organisaties in Amsterdam/Amstelveen:

Chabad voor Touristen en de Israelische gemeenschap.

Contact:

Website:

Directie:


Chabad on Campus Nederland en Chabad Amsterdam Zuidas

Contact:

Website:

Directie:




Extra info:

Voor contact over sjoeldiensten, pastorale zorg en joodse les voor kinderen kunt u contact opnemen via bovenstaande contactdetails.


 Email
De Parasja met Rabbijn Ing. I. Vorst

Een wekelijkse video lezing met Rabbijn Ing. I Vorst.

 
Nieuws

Nieuws over Chabad en andere Joodse activiteiten in Nederland